Kvalitné zeminy, substráty a trávnikové semená

Zeminy, substráty a trávnikové semená sú základné prvky pre úspešné záhradníctvo a pestovanie trávy. Rôzne druhy zeminy sú určené pre rôzne účely, ako napríklad pre záhradné kvety, zeleninu alebo stromy. Dobrá zemina by mala obsahovať živiny, správnu vlhkosť a dobrú priepustnosť vzduchu.

Hnojivá granulované – Cererit, hostické, Agro, Floria

Granulované hnojivá obsahujú širokú škálu mikro a makro živín, ako sú dusík, fosfor, draslík a stopové prvky. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali rovnomernú a dlhodobú výživu rastlinám a zlepšovalo kvalitu pôdy.

Náradie – Gardena, Fiskars, Stalco, Gude, Stanly, Nástroje, Festa

Kvalitná práca vyžaduje kvalitné nástroje. Ponúkame široký výber všetkého, čo potrebujete pre vaše hobby v záhradke.

Domáce potreby a drogéria

V drogérii nájdete široký výber produktov určených pre domácnosť a osobnú hygienu. Značky ako Tierra Verde, Natura Siberica, HG a Sanytol ponúkajú rôzne výrobky, ktoré uspokoja potreby každého zákazníka.

Sanytol je špecialista na hygienické produkty, ktoré sú určené na dezinfekciu a ochranu pred baktériami, vírusmi a plesňami. Ich sortiment zahŕňa dezinfekčné prostriedky, čistiace gély a spreje, ktoré sú ideálne na použitie v domácnosti, ako aj na cestách.

Hobby farby

Hobby farby ponúkajú kreatívnym jedincom širokú škálu možností pre ich umelecké projekty. Medzi tieto farby patria kriedové farby, ako sú Vintro a Pinty Plus Chalk, ktoré sa vyznačujú matným finišom a možnosťou jednoduchej aplikácie na rôzne povrchy. Tieto farby sú obľúbené pre ich vintage a rustikálny vzhľad, ktorý pridáva osobitosť do každého projektu.

Predaj záhradnej techniky

Záhradné kosačky Alko

Alko je známa značka, ktorá ponúka široký sortiment kvalitných kosačiek určených pre údržbu záhrad a trávnikov. Tieto kosačky sú navrhnuté s dôrazom na výkon, spoľahlivosť a jednoduché ovládanie, aby bolo kosenie trávnika efektívne a bezproblémové. Alko ponúka rôzne typy kosačiek, vrátane benzínových, elektrických a akumulátorových modelov, aby zákazníci mohli vybrať ten najvhodnejší typ pre svoje potreby. Aj v našom hobby centre nájdete tento typ kosačiek a s výberom vám veľmi radi pomôžeme.

Záhradná technika Gardena

Záhradná technika Gardena je známa aj svojimi inováciami, ako sú inteligentné zavlažovacie systémy s možnosťou riadenia cez mobilnú aplikáciu, ergonomické dizajny a jednoduché montážne systémy. Ponúka aj rôzne ručné kvalitné náradia a záhradné kosačky.

Kvalitné poradenstvo pre vaše potreby

Využite naše profesionálne poradenstvo a transformujte vaše nápady na realitu s presnosťou a dôverou. Naši skúsení odborníci sú tu, aby vám poskytli individuálnu podporu a rady, či už ide o výber záhradnických potrieb, kosačiek, čistiacich prostriedkov, bytových doplnkov a mnoho ďalšieho.

S nami nájdete najúčinnejšie riešenia, ktoré vám ušetria čas aj peniaze a zabezpečia, že výsledok vašej práce bude nielen estetický, ale aj trvalý. Navštívte nás v našich obchodoch alebo nás kontaktujte online a začnite svoj projekt s istotou v každom kroku.

Galéria

Kontakt

Otváracie hodiny

po - pia: 8.00 - 18.00 h
so:8.00 - 13.00 h

Predávame

 • zeminy, substráty – Agro, Hoštický
 • trávnikové semená – Expert, Agro
 • hnojivá tekuté – Hoštické, Kapka, Kristalon
 • hnojivá granulované – Cererit, hostické, Agro, Floria
 • postreky – Bio protect, Floraservis, Agro
 • semená - Nohel Garden
 • otravy na hlodavce a škodcov - Bros
 • drogéria – Tierra Verde, Natura Siberica, HG, Sanytol
 • kvetináče, truhlíky – plastové, keramické, hlinené
 • náradie – Gardena, Fiskars, Stalco, Gude, Stanly, Nástroje, Festa
 • domáce potreby
 • sviečky – Wood Wick
 • hobby farby – Kriedové – Vintro, Pinty Plus Chalk a Akrylové – Pentart, Bondex, Sprej NEXT
 • záhradná technika - Gude, Gardena, AL-KO
 • zavlažovanie – Bradas, Rosa, Gardena
 • bazénová chémia – Master sil, MPT
 • výbava na grilovanie
 • sezónny tovar – Vianoce, Veľká noc, Sviatok všetkých  svätých

O nás

V našom Hobby centre v Pezinku sme pre vás pripravili široký sortiment produktov. Špecializujeme sa na predaj zeminy, substrátov, postrekov, ponúkame široký sortiment záhradného náradia, záhradnej techniky a mnoho ďalšieho.

Naša oddanosť poskytovať najvyššiu kvalitu je potvrdená certifikátmi ISO 9001 a ISO 14001, ktoré sme získali ako prvá spoločnosť v oblasti predaja farieb v roku 2010. S niekoľkými predajňami vrátane inovatívneho konceptu v Bratislave a najnovšou predajňou v Senci sme hrdí, že môžeme ponúkať naše služby rôznym zákazníkom. Príďte sa k nám pozrieť a objavte, ako vám môžeme pomôcť s vašimi projektmi, pričom kladieme dôraz na kvalitu a estetiku.

Fakturačné údaje

Color Centrum, s. r. o.
Bratislavská 85 
902 01 Pezinok

IČO: 45697647
DIČ: 2023097329
IČDPH: SK2023097329